Sigmund Lindner

V roce 1854 byla založena firma SiLi panem Sigmundem Lindnerem v bavorském Warmensteinachu. Tato rodinná firma, dnes vedena pátou generací, se během víc jak stopadesátileté historie rozvinula jako jeden z nejvýznamnějších světových výrobců a obchodníků s technickými kuličkami (sklo a keramika) a dekoračními glitry/posypy.

Od roku 2008 zastupuje naše firma SiLi GmbH na českém a slovenském trhu v celé škále jeho produktů nabízených pod obchodním označením SiLibeads® a SiLiglit®. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte. Vedle organizace prodeje jsme vám schopni zajistit ve spolupráci s kolegy z Německa potřebné odborné informace 

 • objednávky můžete zasílat v českém nebo slovenském jazyce na adresu:
  Ginzel, s. r. o.
  Husovo nám. 12
  267 12 Loděnice u Berouna
  tel: +420 311 671 768 nebo 769
  fax: +420 311 671 105
  mail: ,
  www.ginzel.cz
  www.sigmund-lindner.com
 • objednané zboží Vám bude v co nejkratším možném termínu dovezeno nebo zasláno (podle velikosti dodávky) přímo na Vámi určenou adresu
 • společně s kolegy z Německa budou zodpovídány Vaše odborné dotazy

Věříme, že námi nabízené produkty a služby budou vyhovovat Vašim odborným zpracovatelským požadavkům. Těšíme se na spolupráci!

Produkty firmy Sigmund Lindner GmbH

Keramické kuličky

Typ ZS 4.1

Tyto mlecí keramické kuličky mají velice těsnou a homogenní strukturu a proto dosahují vynikajících výsledků ve všech mlecích systémech.

Typ ZC 6.1

Tyto nové kuličky jsou vyrobeny ze směsi různých vzácných prvků s použitím jemného krystalického Zirkon oxidu.

Glitry a posypy

SiLiglit Grade I

Kvalitní polyesterové glitry, které jsou pro své fyzikální vlastnosti většinou používané při průmyslové výrobě.