KUGLER – COLORS®

Od roku 2008 zastupuje naše firmu v České a Slovenské republice sklárnu Spezialglashütte Kugler Colors GmbH, významného světového výrobce barevných skel, pro produkty značky KUGLER-COLORS®.

Tímto zajišťujeme na českém a slovenském trhu pro české skláře tuzemskou dostupnost a příslušný servis pro produkty přetahových šišek, granulátů a mouček, která se ukončením výroby v Jablonex Group (bývalé Ornele) v roce 2007 stala problematickou.

Firma Ginzel, s.r.o. nabízí celou paletu produktů KUGLER-COLORS® s následujícím servisem pro Českou a Slovenskou republiku:

 • Objednávky můžete zasílat v českém nebo slovenském jazyce na adresu:
  Ginzel,s.r.o.
  Husovo nám.12
  267 12 Loděnice u Berouna
  tel: +420 311 671 768 nebo 769
  fax: +420 311 671 105
  mail:
 • www.ginzel.cz
  www.kuglercolors.de
 • Podívejte se na ceník v CZK, který je kalkulován bez dopravy a obalů.
 • Objednané zboží Vám bude v co nejkratším možném termínu dovezeno nebo zasláno (podle velikosti dodávky) přímo do Vaší sklárny. Pokud máme požadované zboží ve skladu v Loděnici, dodáme Vám zboží během několik příštích dnů, pokud musíme vybrané barvy dovézt od výrobce z Německa, nepřekračuje termín dodání obvykle 10 dnů od dne objednávky.
 • Společně s kolegy z Německa budou zodpovídány Vaše odborné dotazy a pořádány odborné semináře.
 • Minimální objednávka je možná od množství 1kg, přetahové šišky jsou všechny stejné velikosti o hmotnosti 0,5kg a jsou použitelné pro zpracování se sklovinami o dilataci 96 ± 2 x 10-7/K-1. V případě jiné dilatace Vašeho skla nás prosím kontaktujte.
 • Pro operativní zásobení je k dispozici v Loděnicích u Berouna sklad základních produktů značky Kugler-Colors. Celá paleta barev je zastoupena ve formě šišek. Granuláty a moučky pak pouze v nejčastěji používaném sortimentu. Množství skla ve skladu se pohybuje v rozmezí 1-1,5 tuny.

Věříme, že námi nabízené produkty a služby budou vyhovovat Vašim odborným zpracovatelským požadavkům. Těšíme se na spolupráci!

                          Prohlédnout vzorkovnici barev

Produkty firmy Kugler-Colors