Výroba super přesných kuliček

Během letošních jarních měsíců jsme dosáhli dalšího milníku ve výrobě přesně broušených kuliček. Zavedli jsme výrobu kuliček o rozměru 25mm v toleranci lepší než 1mikron. Na přiloženém obrázku vidíte opticky lesklou kuličku z borosilikátového skla, jejíž tolerance v kulatosti je 0,67mikronů.

Fotovoltaické elektrárny

Naše společnost přijala začátkem roku 2023 rozhodnutí o přijetí opatření na snižování vzniku emisí CO2 s cílem kolem roku 2025 dosáhnout uhlíkové neutrality. Prvním krokem k dosažení tohoto cíle je letošní uvedení do provozu 2 fotovoltaických elektráren na střechách naší společnosti. Celkový instalovaný výkon 60kWp dokáže dodat do sítě cca 5-6MWh měsíčně. Z toho dokážeme v naší produkci užít … Read more

Nový ceník barev KUGLER od 1.6.2023

Připravili jsme pro Vás nový ceník šišek a granulátů, platný od 1.6.2023. Kompletní ceník si můžete již stáhnout ZDE….. Nově také od 1.6.2023 přestáváme ke zboží účtovat energetický příplatek…….

Masopust 2023

V pondělí nás mile překvapila masopustní návštěva děti z MŠ Loděnice. Krásné masky neměli jen děti, ale i paní učitelky a moc jim to slušelo. My jsme dostaly velmi dobré sladké šátečky a na oplátku od nás všechny masky dostaly malý dáreček. Moc děkujeme a těšíme se na další návštěvu 🙂

Energetický příplatek produktů Kugler

Vzhledem ke složité situaci na trhu s energiemi, zejména cenou plynu byla firma Kugler Colors od října 2022 nucena ke každému dodanému 1kg zboží účtovat energetický příplatek 320,-/kg. Fixace ceny plynu není zatím možná, proto budeme tento příplatek účtovat do doby, dokud se nepodaří zajistit stálé ceny plynu. Potom aktuálně upravíme ceník.

Mezinárodní sklářské symposium *IGS 2021

Letos jsme se zúčastnili již 14. ročníku sklářského sympozia IGS v Novém Boru. Prezentovali jsme v rámci pořádaného Glass Marketu u firmy Novotný Glass barevná skla firmy Kugler. Firmu Kugler zastupujeme na českém a slovenském trhu už řadu let a neustále rozšiřujeme užívání jejich skel u sklářů v naší republice.

Představujeme nové provedení vzorníku barev KUGLER v kufříku!

N O V I N K A. Obsahuje 178 vzorků nabízené barevné škály šišek a granulátů. Nová kufříková vzorkovnice v prodeji! Nabídne kompletní škálu barev KUGLER a usnadní výběr požadovaných odstínů. Uskladnění vzorků ze skla jsme vyřešili pro bezpečnost molitanovou vložkou s výřezy. Skvělý pomocník vždy při ruce! Krásné zpracování. Kufřík je nejen skladný, ale … Read more

DODÁVKA GINZEL V NOVÉM KABÁTĚ

Naše dodávka pro rozvoz zboží a její nový facelift. Spoustu bezpečných kilometrů a spokojených zákazníků! Polepy realizovala a dodala firma Reklama Marko z Kyšic.