Kuličkový den a Jarmark 2017

Vážení přátelé,

Chceme vám poděkovat za příjemnou atmosféru na Kuličkovém dni, kterou jste dokázali svou návštěvou vytvořit i vy. Letošní ročník byl obohacen o prodejní jarmark, který přitáhl pozornost nejen místních obyvatel. Na jarmarku jste mohli zakoupit různé módní doplňky, občerstvení a květiny. Zároveň byla hojná účast u stánků, které nabízely malé dílny pro děti i dospělé.

Rekordní návštěvnost zaznamenal turnaj ve cvrnkání kuliček, kterého se během jednoho dne zúčastnilo více hráčů než v loňském roce za celý víkend. Hráči letos dosáhli skvělých výsledků a byli odměněni jak jinak než cvrnkacími kuličkami.

Skláři z Florianovy hutě bavili přítomné návštěvníky svými schopnostmi. U jejich stánku bylo možno zakoupit výrobky z lesního skla, které je používáno na výrobu replik historického skleněného nádobí.

Děkujeme všem prodejcům a vystavujícím, kteří se nebáli a přijali naše pozvání i přesto, že předpověď počasí nebyla příznivá. Nakonec se ale počasí umoudřilo a s přibývajícím sluncem se zvyšoval i počet návštěvníků.

Náš dík patří i vedení obce Loděnice, místnímu sdružení Arttime, hasičům a ZŠ Loděnice, kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu jarmarku.

Doufáme, že se tato akce stane v Loděnici tradicí a že bude příští ročník ještě úspěšnější než ten letošní.

Team firmy Ginzel, s.r.o.