SiLiglam glitry

{ Text Block: }

SiLiglam glitry

  • unikátní lesk s metalickým efektem
  • vynikající odolnost ve vodních roztocích a rozpouštědlech
  • vynikající odolnost na UV záření
  • kosmetické pigmenty jsou v souladu s přísnými nařízeními v EU, USA a Japonsku
  • velmi nízká specifická hmotnost
  • přesný střih bez nadbytečných okrajů

Zboží řady SiLiglam můžete najít ve všech známých kosmetických produktech. Při výběru surovin pro produkci SiLiglam glitrů, je kladen vysoký důraz na kvalitu, nezávadnost a následnou možnost použití v kosmetických aplikacích.

To znamená, že se produkty tohoto typu dají využít v kosmetice pro výrobu práškových očních stínů, mokrých očních stínů, konturovacích tužek, řasenek, laků na nehty, rtěnek, lesků na rty a tekutých make-upů.

Díky unikátnímu barvícímu procesu a kombinaci surovin pro výrobu glitru, můžeme vytvořit spousty variant. Můžeme tak vyhovět přání zákazníka vytvořit mu produkt na míru, přesně pro jeho potřeby.

Jsme schopni vám poskytnout veškeré informace ohledně chemického složení, INCI názvy, CAS čísla, testy nezávislé laboratoře, color indexy atd. Neváhejte nás oslovit a obrátit se na nás s jakoukoliv otázkou. Díky různým testům v nezávislých laboratořích, můžeme naše produkty doporučit pro výrobu kosmetiky v souladu s Evropskými směrnicemi.

Rádi vás přivítáme u nás ve firmě a poskytneme vám veškeré informace ohledně vlastností a možností zpracování konkrétních produktů.

{ Text Block: }

Vzorkovnice

Polyesterové glitry:

{ Gallery. Images (5): 1304, 1305, 1306, 1303, 1286 }


Caption: oční stíny

Caption: make up

Caption: make up
3874430140_af4f9e9694_b
Caption: lak na nehty
glitry
Caption: glitry